Εν είπα τίποτε για τα γεγονότα στην Ελλάδα, γενικά εν μου αρέσκει να σχολιάζω έτσι τραγικά γεγονότα.. Τσιακκάρετε όμως τες εκπομπές του Πανούση, μιλώ για την εκπομπή "Δούρειος 'Ηχος" που κάμνει στον Αθηναικό σταθμό City 99.5FM κάθε μέρα 12:00-12:30. Υπάρχουν για κατέβασμα δαμέ.
Τσιακκάρετε τες εκπομπές των 3,4 ημερών μετά που τη δολοφονία: 1,2,3,4.
Share On
About A
Andreas - I am into Information Security with a technical background, i love and support startups, technology and music. http://megahz.org - @acmegahz
ΦΟΒΕΡΟΣ Ο ΠΑΝΟΥΣΗΣ...!!
ΑπάντησηΔιαγραφή